Čas na serveru 11:29:49

Augustin Mervart
Samota

Id: 399

Samota

  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart

olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 7249x

Vyvolávací cena:

30 100

Příhozy: 53