Čas na serveru 00:16:44

Augustin Mervart
Samota

Id: 399

Samota

  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart
  •  / Samota / Augustin Mervart

olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5419x

Vyvolávací cena:

30 100

Příhozy: 53