Čas na serveru 11:57:27

Augustin Mervart
Staré chalupy

Id: 270505

Staré chalupy

  •  / Staré chalupy / Augustin Mervart

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5813x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100