Čas na serveru 15:42:35

Augustin Mervart
Ve stínu

Id: 30705

Ve stínu

  •  / Ve stínu / Augustin Mervart

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1779x

Vyvolávací cena:

10 000