Čas na serveru 19:43:23

Augustin Mervart
Výhled k Radhošti

Id: 370601

Výhled k Radhošti

  •  / Výhled k Radhošti / Augustin Mervart

olej/karton, rozměr 32 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek výstavní síně, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 8000x

Vyvolávací cena:

14 000