Čas na serveru 16:01:48

Augustin Mervart
Zimní ráno

Id: 172108

Zimní ráno

  •  / Zimní ráno / Augustin Mervart

olej/plátno, rozměr 97 x 113 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2341x

Vyvolávací cena:
14 000

71 000