Čas na serveru 07:24:14

Augustin Němejc
Dáma v šátku

Id: 408604

Dáma v šátku

  •  / Dáma v šátku / Augustin Němejc

olej/karton, rozměr 63 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 388x

Vyvolávací cena:

19 500