Čas na serveru 18:56:03

Augustin Němejc
Jízda

Id: 408605

Jízda

  •  / Jízda / Augustin Němejc
  •  / Jízda / Augustin Němejc
  •  / Jízda / Augustin Němejc

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž

zobrazeno: 586x

Vyvolávací cena:
12 500

22 000