Čas na serveru 14:42:39

Augustin Němejc
Na trakaři

Id: 137705

Na trakaři

  •  / Na trakaři / Augustin Němejc

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, zaprášeno pod sklem, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:
500

600