Čas na serveru 10:49:36

Augustin Němejc
Na trakaři

Id: 137705

Na trakaři

  •  / Na trakaři / Augustin Němejc

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, zaprášeno pod sklem, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 865x

Vyvolávací cena:
500

600