Čas na serveru 06:15:48

Augustin Němejc
Posezení

Id: 137706

Posezení

  •  / Posezení / Augustin Němejc

kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem

zobrazeno: 743x

Vyvolávací cena:
800