Čas na serveru 06:56:26

Augustin Němejc
Před kurníkem

Id: 104124

Před kurníkem

  •  / Před kurníkem / Augustin Němejc

akvarel/papír, rozměr 25,5 x 17,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2149x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 62