Čas na serveru 06:25:20

Augustin Němejc
Ve svátečním

Id: 137707

Ve svátečním

  •  / Ve svátečním / Augustin Němejc

kolorovaná kresba/papír, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zaprášeno pod sklem

zobrazeno: 840x

Vyvolávací cena:
800

800

16.7.2018, 21:21:00

15.7.2018 8:58 800 Kč