Čas na serveru 06:59:09

Augustin Palme
U panovníka

Id: 209711

U panovníka

  •  / U panovníka / Augustin Palme

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 31 cm, značeno vlevo dole, ve spodní části vytlačený erb, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 1765x

Vyvolávací cena:

2 700