Čas na serveru 03:25:43

Augustin Ságner
Letní večer

Id: 413501

Letní večer

  •  / Letní večer / Augustin Ságner

olej/plátno, rozměr 98 x 74 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na pravé straně promáčklé plátno (dílo z cyklu Neolit)

zobrazeno: 2305x

Vyvolávací cena:

120 000

Příhozy: 57