Čas na serveru 11:14:47

Augustin Ságner
Milenci

Id: 81206

Milenci

  •  / Milenci / Augustin Ságner
  •  / Milenci / Augustin Ságner
  •  / Milenci / Augustin Ságner
  •  / Milenci / Augustin Ságner

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

zobrazeno: 1321x

Vyvolávací cena:

4 600