Čas na serveru 12:58:37

Augustin Ságner
Pohled na moře

Id: 93405

Pohled na moře

  •  / Pohled na moře / Augustin Ságner

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, uvolněné plátno, poškozený rám

zobrazeno: 2100x

Vyvolávací cena:

7 000