Čas na serveru 14:17:46

Augustin Ságner
Sedící akt

Id: 272306

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Augustin Ságner

olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1280x

Vyvolávací cena:

10 000