Čas na serveru 20:22:18

Augustin Satra
Letní den

Id: 298109

Letní den

  •  / Letní den / Augustin Satra

olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 2491x

Vyvolávací cena:
1 200

16 600