Čas na serveru 04:20:15

Augustin Satra
Libouň u Blaníku

Id: 99503

Libouň u Blaníku

  •  / Libouň u Blaníku / Augustin Satra

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, oděrky na rámu, drobná trhlina v pravém rohu malby

zobrazeno: 2509x

Vyvolávací cena:

17 500