Čas na serveru 02:04:59

Augustin Satra
Na okraji lesa

Id: 132904

Na okraji lesa

  •  / Na okraji lesa / Augustin Satra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:

14 500