Čas na serveru 10:14:51

Augustin Satra
Na pastvě

Id: 141601

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Augustin Satra

olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě

zobrazeno: 744x

Vyvolávací cena:

7 700