Čas na serveru 16:09:03

Augustin Satra
Na pastvě

Id: 141601

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Augustin Satra

olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

7 700