Čas na serveru 05:50:50

Augustin Satra
Okraj lesa

Id: 84504

Okraj lesa

  •  / Okraj lesa / Augustin Satra

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:
1 600

5 700