Čas na serveru 12:56:09

Augustin Satra
Vlčí máky

Id: 305301

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Augustin Satra

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, značeno vlevo dole, datováno 1901, dekorativně rámováno

zobrazeno: 3195x

Vyvolávací cena:
7 000

36 000