Čas na serveru 09:49:33

B. Horník
Chaloupky

Id: 45511

Chaloupky

  •  / Chaloupky / B. Horník
  •  / Chaloupky / B. Horník
  •  / Chaloupky / B. Horník

olej/plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2089x

Vyvolávací cena:
500