Čas na serveru 03:18:44

B. Horník
Dívka s hrozny

Id: 207207

Dívka s hrozny

  •  / Dívka s hrozny / B. Horník

olej/plátno/lepenka, rozměr 57 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1524x

Vyvolávací cena:

2 300