Čas na serveru 00:41:28

B. Horník
Z tržiště

Id: 112117

Z tržiště

  •  / Z tržiště / B. Horník
  •  / Z tržiště / B. Horník
  •  / Z tržiště / B. Horník

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 64 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1665x

Vyvolávací cena:
800

2 100