Čas na serveru 10:03:01

Bartoloměj Hlavín
Rozloučení nevěsty

Id: 193104

Rozloučení nevěsty

  •  / Rozloučení nevěsty / Bartoloměj Hlavín

olej/plátno, rozměr 142 x 119 cm, signováno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na ručně vyřezávaném rámu, oděrky v malbě, znečištěno, původní stav

zobrazeno: 1941x

Vyvolávací cena:
11 000

25 900