Čas na serveru 01:20:58

Bedřich Blažek
Dům u vody

Id: 188503

Dům u vody

  •  / Dům u vody / Bedřich Blažek

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, singováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 179x

Vyvolávací cena:
1 100

1 600