Čas na serveru 10:55:15

Bedřich Blažek
Předjaří

Id: 115915

Předjaří

  •  / Předjaří / Bedřich Blažek
  •  / Předjaří / Bedřich Blažek
  •  / Předjaří / Bedřich Blažek

olej/karton, rozměr 64 x 84 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1836x

Vyvolávací cena:

2 200