Čas na serveru 02:53:15

Bedřich Dlouhý
Z atelieru

Id: 194819

Z atelieru

  •  / Z atelieru / Bedřich Dlouhý

asambláž/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 11824x

Vyvolávací cena:
6 000

81 000