Čas na serveru 10:18:35

Bedřich Dlouhý
Zneklidňovač

Id: 377001

Zneklidňovač

  •  / Zneklidňovač / Bedřich Dlouhý

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/tuš/koláž/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno 1993 vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 71