Čas na serveru 20:33:06

Bedřich Feigl
Bez názvu

Id: 190433

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Bedřich  Feigl
  •  / Bez názvu / Bedřich  Feigl
  •  / Bez názvu / Bedřich  Feigl

kombinovaná technika/papír, rozměr 12 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 415x

Vyvolávací cena:
800