Čas na serveru 07:12:46

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

Dům Jiřího Trnky na Kampě

  •  / Dům Jiřího Trnky na Kampě / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3220x

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Příhozy: 95