Čas na serveru 20:37:35

Bedřich Feigl
Krajina

Id: 111204

Krajina

  •  / Krajina / Bedřich  Feigl
  •  / Krajina / Bedřich  Feigl
  •  / Krajina / Bedřich  Feigl

olej/plátno/sololit, rozměr 44 x 51 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3468x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 49