Čas na serveru 02:16:57

Bedřich Feigl
Městská brána

Id: 289607

Městská brána

  •  / Městská brána / Bedřich  Feigl

olej/překližka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, malba lehce narušena prasklinkami ve dřevě, stav viz foto

zobrazeno: 1970x

Vyvolávací cena:

17 500