Čas na serveru 02:15:27

Bedřich Feigl
Motiv z Itálie

Id: 343402

Motiv z Itálie

  •  / Motiv z Itálie / Bedřich  Feigl

malba/dřevo, rozměr 50,5 x 33,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4345x

Vyvolávací cena:

25 000