Čas na serveru 02:25:41

Bedřich Feigl
Na pláži

Id: 268705

Na pláži

  •  / Na pláži / Bedřich  Feigl
  •  / Na pláži / Bedřich  Feigl
  •  / Na pláži / Bedřich  Feigl

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno a datováno 20 vlevo nahoře, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1012x

Vyvolávací cena:

16 000