Čas na serveru 18:51:01

Bedřich Feigl
Na pobřeží

Id: 322305

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Bedřich  Feigl

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní pasparta lokálně poškozena

zobrazeno: 2319x

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Příhozy: 62