Čas na serveru 02:19:06

Bedřich Feigl
Od moře

Id: 376706

Od moře

  •  / Od moře / Bedřich  Feigl
  •  / Od moře / Bedřich  Feigl
  •  / Od moře / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

28 100

Příhozy: 63