Čas na serveru 10:35:30

Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Id: 201801

  •  / Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4481x

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Příhozy: 105