Čas na serveru 21:59:40

Bedřich Feigl
Portofino

Id: 204254

Portofino

  •  / Portofino / Bedřich  Feigl
  •  / Portofino / Bedřich  Feigl
  •  / Portofino / Bedřich  Feigl

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 862x

Vyvolávací cena:

13 000