Čas na serveru 07:38:39

Bedřich Feigl
Před bouří

Id: 208506

Před bouří

  •  / Před bouří / Bedřich  Feigl

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:
2 200

2 400