Čas na serveru 09:25:47

Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada

Id: 232802

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 695x

Vyvolávací cena:

36 000

2020,03-1,09,21,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu