Čas na serveru 05:18:17

Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada

Id: 232802

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1855x

Vyvolávací cena:

140 000

Příhozy: 112