Čas na serveru 21:18:30

Bedřich Feigl
Turecký trh

Id: 299502

Turecký trh

  •  / Turecký trh / Bedřich  Feigl

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vpravo dole podklad malby poškozen

zobrazeno: 2351x

Vyvolávací cena:

30 000