Čas na serveru 21:00:40

Bedřich Feigl
U řeky

Id: 204210

U řeky

  •  / U řeky / Bedřich  Feigl
  •  / U řeky / Bedřich  Feigl
  •  / U řeky / Bedřich  Feigl

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 426x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000