Čas na serveru 03:18:59

Bedřich Feigl
U vody

Id: 437703

U vody

  •  / U vody / Bedřich  Feigl
  •  / U vody / Bedřich  Feigl
  •  / U vody / Bedřich  Feigl

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír, vpravo nahoře přeložený

zobrazeno: 123x

Vyvolávací cena:

14.5.2024, 20:45:00

13.5.2024 21:09 3 500 Kč