Čas na serveru 09:33:01

Bedřich Feigl
V parku

Id: 316805

V parku

  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4908x

Vyvolávací cena:

39 000