Čas na serveru 21:47:35

Bedřich Feigl
V parku

Id: 128304

V parku

  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl

olej/plátno/karton, rozměr 21,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1291x

Vyvolávací cena:

21 000