Čas na serveru 16:03:53

Bedřich Feigl
V parku

Id: 128304

V parku

  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl
  •  / V parku / Bedřich  Feigl

olej/plátno/karton, rozměr 21,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:

21 000