Čas na serveru 14:25:10

Bedřich Feigl
Z Itálie

Id: 180407

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Bedřich  Feigl
  •  / Z Itálie / Bedřich  Feigl
  •  / Z Itálie / Bedřich  Feigl

kombinovaná technika/pastel/tempera/papír, rozměr 38 x 46 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

15 000

Příhozy: 48