Čas na serveru 22:18:49

Bedřich Feigl
Z podhůří

Id: 322306

Z podhůří

  •  / Z podhůří / Bedřich  Feigl
  •  / Z podhůří / Bedřich  Feigl
  •  / Z podhůří / Bedřich  Feigl

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 329x

Vyvolávací cena:

4 200