Čas na serveru 03:55:40

Bedřich Feigl
Ze Středomoří

Id: 154602

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:
8 000

32 000