Čas na serveru 11:42:44

Bedřich Feigl
Ze Středomoří

Id: 154602

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Bedřich  Feigl

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 618x

Vyvolávací cena:
8 000

32 000